Curonia Coffee ir kafiju mīlošs un uz kvalitāti vērsts uzņēmums Kuldīgā. 

Kā kafijas grauzdētājs es vēlos izcelt un saglabāt mūsu rūpīgi izvēlēto zaļo kafijas pupiņu raksturu.

Patiešām brīnišķīga kafijas tasīte sevī ietver veselu stāstu. Pašu gatavota kafija ir piedzīvojums dažādām maņām, taču, pirms šī kafija nokļūst tasītē, tā ir mērojusi sarežģītu ceļu. Katrs posms ir svarīgs – no nobriedušu kafijkoka ogu vākšanas līdz brīdim, kad kafijas pupiņas tiek atdalītas no mīkstā apvalka un žāvētas, un tad nogādātas uz mūsu grauzdētavu. Mēs mīlam runāt par katras kafijas unikalitāti. Mēs varam nodrošināt, ka katra iegādātā Curonia Coffee paciņa ir meistaru rokām gatavota katrā posmā.

Tās ir kvalitatīvas zaļās kafijas pupiņas kopā ar rūpēm, ko ieliekam kafijas grauzdēšanā, – kvalitāte no kafijas audzēšanas līdz pat gatavai smaržīgas kafijas tasītei. Mēs mīlam to, ko darām, un vēlamies tajā dalīties ar jums.

Mūsu grauzdētavas kafiju sūtām arī uz kafejnīcām, pārtikas veikaliem, birojiem, restorāniem un mājokļiem dažādās Eiropas valstīs. Mēs augstu vērtējam attiecības ar cilvēkiem un ieguldām pūles, izvēloties kafijas pupiņas un tās grauzdējot. Un tas, ko varbūt nevar uzreiz pamanīt, – mēs centīgi strādājam pie jaunu kafiju izstrādes, nostiprinām esošās un veidojam jaunas attiecības, kā arī nodrošinām jūs ar vislabāko kafiju. Jo kafijai ir jābūt baudāmai un pieejamai. Un tieši ar šādu domu mēs cenšamies nodrošināt jūsu ikdienas gaitas ar kvalitatīvu garšu.

Kas mūs motivē? Mēs esam kafijas grauzdētava, kuras mērķis ir piedāvāt koncentrētu un neparastu kafijas baudījumu.

Mēs sākam ar vienām no labākajām Centrālamerikas un Āfrikas zaļajām kafijas pupiņām un kafiju grauzdējam līdz ideālajai pakāpei, lai pilnībā ietvertu tās daudzpusīgās garšas un nianses.


0

 .