Curonia kafija ir kafiju mīlošs un uz kvalitāti vērsts uzņēmums Kuldīgā.

Patiešām brīnišķīga kafijas tasīte sevī ietver veselu stāstu. Pašu gatavota kafija ir piedzīvojums dažādām maņām, taču, pirms šī kafija nokļūst tasītē, tā ir mērojusi sarežģītu ceļu. Katrs posms ir svarīgs – no nobriedušu kafijkoka ogu vākšanas līdz brīdim, kad kafijas pupiņas tiek atdalītas no mīkstā apvalka un žāvētas, un tad nogādātas uz mūsu grauzdētavu. Mēs mīlam runāt par katras kafijas unikalitāti. Mēs varam nodrošināt, ka katra iegādātā Curonia Coffee paciņa ir meistaru rokām gatavota katrā posmā.

Tās ir kvalitatīvas zaļās kafijas pupiņas kopā ar rūpēm, ko ieliekam kafijas grauzdēšanā, – kvalitāte no kafijas audzēšanas līdz pat gatavai smaržīgas kafijas tasītei. Mēs mīlam to, ko darām, un vēlamies tajā dalīties ar jums. Kā specializētās kafijas grauzdētāji mēs grauzdējam kafiju ar datorizētu profilu sistēmu, lai iegūtu maksimālu aromātu un garšu.

Mūsu grauzdētājs ir savienots ar datoru, kas nodrošina, lai kafija būtu grauzdēta atbilstoši mūsu profilam. Katrai kafijai un maisījumam ir savs profils, un mēs smagi strādājam, lai izstrādātu katra maisījuma ideālo profilu. Visa kafija ir svaigi grauzdēta un marķēta ar grauzdēšanas datumu. Mūsu vairumtirdzniecības kafija nav domāta tikai kafejnīcām, restorāniem un viesnīcām, bet bieži ir nepieciešami risinājumi, kas ir citādi nekā kafejnīcām un restorāniem. Tomēr visi joprojām meklē vislabākās kvalitātes kafiju. Espresso kafijas automāti, filtra kafijas automāti ir arī pieejami pie mums un labprāt ieteiktu Jums piemērotāko kafijas pagatavošanas veidu. Mēs nodrošināsim, ka jūsu aprīkojums piegādā labāko kafiju jūsu klientiem. Plašs specializēto kafijas pupiņu klāsts vairumtirdzniecībai


Ko mēs piedāvājam: Mums ir savs premium klases kafijas zīmols. Vairāki augstas kvalitātes espresso maisījumi Gardas vienas izcelsmes kafijas visu gadu. Ja vēlaties satriecošu sezonālo kafiju vai kādu īpašu maisījumu - mēs to atradīsim un izveidosim tieši jums.


Papildu tālākizglītība kafijas vairumpircējiem

Kas mūs motivē? Mēs esam kafijas grauzdētava, kuras mērķis ir piedāvāt koncentrētu un neparastu kafijas baudījumu.Mēs sākam ar vienām no labākajām Centrālamerikas un Āfrikas zaļajām kafijas pupiņām un kafiju grauzdējam līdz ideālajai pakāpei, lai pilnībā ietvertu tās daudzpusīgās garšas un nianses.